Par mums

Ekskluzīva ceļojumu kompānija un tūroperators Māksla ceļot / Art of Travel

Kā viss sākās:

Ceļojumu kompānija “Māksla ceļot” dibināta Rīgā, 2016.gadā. Tās dibinātāji – Marina Znatnaja, ar profesionālu, 20 gadu darba pieredzi tūrisma industrijā un viņas līdzīgi domājošie ar bagātām zināšanām mākslas jomā, piedāvā klientiem jaunu atpūtas veidu – mākslas un kultūras tūrismu. Licenzes numurs T-2019-164.

Mūsu misija:

Ekskluzīvi “Mākslas ceļot” piedāvā tematiskās autoru tūres – Latvijā un ārvalstīs. Aģentūras dibinātāji ir apbraukājuši visu pasauli un izstrādājuši unikālus maršrutus, kas ļauj pat labi pazīstamos galamērķus atklāt pavisam no citas puses. Mūsu piedāvājumu klāstā – “Designer Milan” , “Fashion London”, “Latvija tikai vīriešiem”, “Weekend and egoists in Riga”. Mēs organizējam braucienus uz grandiozākajām gada mākslas izstādēm, mūzikas festivāliem, mūsdienu mākslas biennālēm, mākslas plenēriem, kā arī gastronomiskajām un degustāciju tūrēm. Mūsu tūres vada profesionāļi un dažādu sfēru, kas saistīts ar visu estētisko, viedokļu līderi – no modes industrijas un interjera dizaina līdz mūsdienu mākslai un glezniecībai. Kompānija “Māksla ceļot” – tas ir īpašs dzīvesveids. Bet tās devīze: “Esiet moderni – ceļojiet ar mums!”

Mūsu pakalpojumi:

“Māksla ceļot” padarīs Jūsu atpūtu ne tikai komfortablu, bet arī aizraujošu.

Viens no prioritārajiem mūsu kompānijas virzieniem – autoru tūres un māksla.

Mēs īstenojam pilnu pakalpojumu spektru un piedāvājam izcilu servisu, garantējot labākās cenas un kvalitātes attiecību.

Mūsu piedāvājumu klāstā – VIP – tūres uz eksotiskajām valstīm, ģimenes atpūta kūrortos, kruīzu tūres un c.

Katru dienu mūsu mājaslapā tiek ievietoti labāko cenu piedāvājumi, kā arī pēdējā brīža piedāvājumi uz pašiem pieprasītākajiem galamērķiem.

Katram klientam pieeja ir individuāla un esam gatavi piedāvāt pilnu ceļojuma paketi, t.sk. vīzu un apdrošināšanas polišu noformēšanu, aicinājumu uz Latviju noformēšanu, biznesa kontaktu dibināšanu un c.

Mūsu Facebook lapā jūs varat aplūkot informāciju par aktuālajām mākslas tūrēm un pēdēja brīža piedāvājumiem.

Mēs zinām, kas jūs pārsteigs!

Adrese

Tērbatas iela 74А – 212, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia